Champagneskålar 1900-talets början

559458

CHAMPAGNESKÅLAR, 13 st, 1900-talets början, slipad dekor av blommor, höjd ca 11,5, kupornas diameter ca 8,5 cm

Slitage, nagg kan förekomma

Glas, Servisglas

Budhistorik (27 bud)
4160841
3 200
4158094
4160840
2 800
4158094
2 600
4160839
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.