Takarmatur 1900-talets början

559457

TAKARMATUR, 1900-talets början, 1 ljuspunkt, elektrifierad, stomme av mässing, slipad kupa, höjd ca 43

Slitage, smuts, nagg på kupan. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

Belysning, Taklampor

Monter 5

Takarmatur 1900-talets början

Budhistorik (35 bud)
4161874
7 000
4161877
6 800
4161874
6 600
4161872
6 400
4161841
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.