Sängbord björk

559456

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, lackerad björk, höjd ca 55, 33x50 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord björk

Budhistorik (1 bud)

4161468
2018-07-16 21:14:18

2018-07-17 kl 15:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.