Carl Malmsten ''Lilla Åland'' stolar

559448

CARL MALMSTEN, "Lilla Åland", stolar, 2 st, 1900-talets slut, björk, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, mindre märken och repor

Möbler, Stolar, Design

Rum 3

Budhistorik (13 bud)
4161334
2 800
4162407
2 600
4161334
4162400
4161334
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.