Ljusstakar mässing

559446

LJUSSTAKAR, mässing, 1 par, 1900-tal, märkta "The King of Diamonds", höjd ca 31, bredd 12 cm

slitage, ena en aning sned, mindre repor

Metall

Ljusstakar mässing

Budhistorik (1 bud)

4161892
2018-07-17 10:45:13

2018-07-17 kl 14:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.