Brevpress mässing

559443

BREVPRESS, 1800-tal, mässing, i form av katt, höjd ca 5, 8x5,5 cm

Slitage, smuts

Metall, Diverse

Brevpress mässing

Budhistorik (9 bud)
4160749
700
4162582
650
4160749
600
4160556
550
4159569
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.