Otte Sköld oljemålning

559442

OTTE SKÖLD (1894-1958), motiv från Stockholm, stämpelsignerad, olja på pannå, 53x64 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

Otte Sköld oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4160871
4 600
4160836
4 400
4160802
4 200
4160802
4160772

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.