Pop & Rock - Torbjörn Calvero

559435

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): David Bowie på Kungliga Tennishallen, pigmentprint, 2/25, signerad numrerad samt daterad Torbjörn Calvero 2/25 1978, ca 59x79 cm

Pop/Rock, Konst, Fotografi

Pop & Rock - Torbjörn Calvero
Budhistorik (7 bud)
4160897
2 800
4160738
2 600
4160733
2 400
4160669
4160667
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.