Brevknivar W.M.F

559434

WÜRTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, brevknivar, 2 st, 1920-/30-tal , stämplade W.M.F. 1/0, längd ca 23 respektive 18 cm

Slitage, nagg, den korta är möjligtvis ej komplett/skadad

Diverse, Metall

Monter 19

Brevknivar W.M.F

Budhistorik (9 bud)
4160964
700
4157782
650
4160963
600
4157782
550
4160962
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.