Salongsgrupp 1900-tal

559429

SALONGSGRUPP, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, klädd i gul sammet, bestående av soffa, karmstolar 1 par, soffans längd ca 155 cm

Slitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 3

Salongsgrupp 1900-tal

Budhistorik (14 bud)
4161470
1 800
4152336
1 700
4161465
1 600
4152336
4159040
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.