Salongsbord 1800-tal

559428

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, träskuren dekor av akantusblad samt pärlbård, fanér i mahogny, centralben med 3-delad fot, höjd ca 73, 123x78 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

4161405
4160032
4156531

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.