Vagnslyktor 1 par omkring 1900

559426

VAGNSLYKTOR, 1 par, omkring 1900, bemålad plåt, fasettslipade glas, höjd ca 68 cm

Slitage, repor, senare elektrifiering

Belysning, Utelampor

Rum 19

Budhistorik (8 bud)
4161174
4156887
4161171
4156887
550
4161170
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.