Arkivskåp 1900-talets mitt

559425

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, furu, lådor i front , höjd ca 78, 99x68 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Arkivskåp 1900-talets mitt

Budhistorik (23 bud)
4161537
2 400
4161492
4161505
4161492
1 900
4161504
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.