Byrå sengustaviansk

559422

BYRÅ, fanerad i mahogny, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 85, 50x107 cm

Fanéravslag, lagning på baksidan, spår av trämask på baksidan, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå sengustaviansk

Budhistorik (2 bud)

4160993
4160935

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.