Spegel rokokostil

559419

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets första hälft, förgylld samt bronserad, dekor i pastellage, kantglas, höjd ca 98 bredd 45 cm

Slitage, avslag på baksidan av krönen, små sprickor i pastellaget kring kantglaset

Speglar

Rum 8

Spegel rokokostil

Budhistorik (4 bud)

4160714
450
4160416
4153381
4151024

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.