Remmare

559417

REMMARE, 10 st, 1900-tal, grönt, graverad dekor, höjd ca 17,5 cm

1 med myningsnagg, enstaka med mindre fotnagg

Glas, Servisglas

Remmare

Budhistorik (5 bud)
4160716
450
4160568
4160715
4160568
4160492

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.