Kista 1800-tal

559416

KISTA, 1800-talets början, furu, beslag i smide, något välvd lock, höjd ca 43, bredd ca 96, djup ca 42 cm

Repor, varav en större på locket, nyckel saknas, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Kista 1800-tal

Budhistorik

2018-07-16 kl 17:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.