Grafikhurts

559412

GRAFIKHURTS, 2 delar, lås skiva klädd i duk, 10 lådor, totalmått: höjd 72, 135x95 cm.

Slitage, skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Grafikhurts

Budhistorik (12 bud)
4160991
4160988
950
4160988
850
4160954
4160943
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.