Bokbord

559409

BOKBORD, 1900-tal, furu, höjd ca 73, 185x64 cm

Slitage, sprickor, repor

Möbler, Matbord

Rum 19

Bokbord

Budhistorik (3 bud)

4161494
4160506
4152665

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.