Landskap oljemålning

559408

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, signerad och daterad 1923, olja på duk, ca 35x38,5 cm

Minimalt färgbortfall, damm, smuts

Rum 5

Landskap oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4161543
2018-07-16 22:01:18

2018-07-17 kl 21:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.