Bokbord

559407

BOKBORD, 1900-tal, furu, höjd ca 73, 185x64 cm

Slitage, sprickor, repor

Möbler, Matbord, Allmoge

Rum 19

Bokbord

Budhistorik (9 bud)
4152664
1 600
4160383
4152664
600
4159023
550
4152664
500

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.