Slagbord 1800-tal

559406

SLAGBORD, 1800-tal, allmoge, furu, höjd ca 76 cm, 102x34, total längd 171 cm

Renoverat och kompletterat, ytskador, maskstunget

Möbler, Matbord

Rum 8

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
4161280
2 600
4161210
2 400
4160740
4160713
4160739

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.