Brasskärm nyrokoko

559405

BRASSKÄRM, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor av blomsterslingor, bronserade, broderad, höjd 111 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Brasskärm nyrokoko

Budhistorik (5 bud)
4161251
550
4161249
500
4161230
450
4160415
4151203

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.