Skåp rokoko 1700-tal

559400

SKÅP, 1700-tal, rokoko, ek, beslag i mässing, 2-delat, inrett med hyllplan höjd ca 220, 146x62 cm, nyckel medföljer

Renoverat, lagningar, slitage, ett lås saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Skåp rokoko 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
4160760
7 800
4153478
7 600
4153478
6 200
4160758
6 000
4153478
5 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.