Stig Larsson S:t Clair oljemålning

559393

STIG LARSSON S:T CLAIR (född 1918-?), "Rödfjället", signerad och daterad Stig Larsson 1976, olja på duk, ca 55x38 cm

Enstaka mindre fläckar

Budhistorik

2018-07-16 kl 11:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.