Stig Larsson S:t Clair

559391

STIG LARSSON S:T CLAIR (född 1918-?), motiv målat från Waldemarsudde med utsikt över Nordiska Museet, signerad Stig Larsson S:t Clair, akvarell, bildstorlek ca 44x57 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 8

Stig Larsson S:t Clair

Budhistorik (1 bud)

4160000
2018-07-15 18:44:41

2018-07-15 kl 18:52
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.