Pelle Åberg akvarell

559388

PELLE ÅBERG (1909-1964), "Aperetif", signerad Pelle Åberg, akvarell, bildstorlek ca 24x24 cm

Bladet gulnat, ej examinerad ur ramen

Rum 5

Pelle Åberg akvarell

Budhistorik (1 bud)

4159140
2018-07-15 10:01:45

2018-07-15 kl 20:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.