Philip von Schantz litografi

559385

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stockholm Open 1985", signerad P v Schantz, färglitografi, bildstorlek ca 58x45 cm

Ej examinerad ur ramen

Philip von Schantz litografi

Budhistorik (8 bud)
4159876
700
4159931
650
4159876
600
4159926
550
4159876
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.