Zdzislaw Salaburski oljemålning

559384

ZDZISLAW SALABURSKI (Polen,1922-2006): Komposition, signerad och daterad Z. Salaburski 1964, signerad och daterad á tergo 1964 Warszawa, olja på duk 65.5x89 cm

Några mindre fläckar, mindre ytsmuts

Rum 2

Budhistorik (11 bud)
4159701
5 600
4151454
5 400
4159700
5 400
4151454
5 200
4159694
5 000

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.