Jerzy Potrzebowski oljemålning

559383

JERZY POTRZEBOWSKI (Polen, 1921-1974), vintermotiv med droska, signerad och daterad -68 Jerzy Potrzebowski, olja på duk, ca 50x43 cm

Fack 5

Budhistorik (15 bud)
4160056
4160050
3 800
4160038
3 600
4159934
3 400
4159867
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.