Wifredo Lam litografi

559381

WIFREDO LAM (1902-1982), figurkomposition, signerad och numrerad Wi Lam 51/262, färglitografi, ca 64x45 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 5

Wifredo Lam litografi

Budhistorik (16 bud)
4154469
1 600
4158998
4154469
1 400
4158997
1 300
4154469

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.