Wifredo Lam litografi

559380

WIFREDO LAM (1902-1982), figurkomposition, signerad och numrerad Wi Lam 51/262, färglitografi, ca 64x45 cm

Bladets botten med skada

Fack 7

Wifredo Lam litografi

Budhistorik (13 bud)
4159388
1 700
4156327
1 600
4159387
4156327
4156333

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.