Victor Vasarely optisk färgserigrafi

559378

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition i lila, grönt och guld, signerad och numrerad Vasarely 244/250, färgserigrafi, bildmått ca 62x62 cm

Ej examinerad ur ram

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (7 bud)
4151402
2 400
4151399
4151398
4151267
4150234

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.