Rolf Adlercreutz fotografi

559375

ROLF ADLERCREUTZ (född 1945), Norrtäljeån, fotografi, archival pigment print på bomullspapper, enligt uppgifter stämplat samt signerat, daterad 2006 och numrerat 1/20 á tergo, ca 26.5x40 cm

Ej examinerad ur ramen

Fotografi

Fack 2

Rolf Adlercreutz fotografi

Budhistorik (1 bud)

4159239
2018-07-15 11:00:18

2018-07-15 kl 11:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.