Rolf Adlercreutz fotografi

559373

ROLF ADLERCREUTZ (född 1945), Dag Vag, fotografi, archival pigment print på bomullspapper, enligt uppgifter stämplat samt signerat, daterad 1980 och numrerat 1/20 á tergo, ca 23x17 cm

Ej examinerad ur ramen

Fotografi

Rolf Adlercreutz fotografi
Budhistorik (2 bud)

4155981
4151276

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.