Skulptur brons

559370

SKULPTUR, sittande modell, 1900-talets första hälft, brons och mörkpatinerad brons, höjd 60 cm

Pall med lagning

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 4

Skulptur brons

Budhistorik (8 bud)
4155213
2 800
4153786
2 600
4153786
4152347
4152346
1 600

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.