John Robertson Reid oljemålning

559363

JOHN ROBERTSON REID (1851-1926): Fiskare, osignerad, olja på duk, ca 35,5x61 cm

Krakeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (2 bud)

4151077
4150840

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.