Stolar Gustaviansk stil

559356

STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålade vita, sittdynor klädda i grå sammet, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, ställvis färgbortfall, ytsmuts, fläckar, märken, senare klädsel

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar Gustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
4159780
4 400
4159666
4 200
4159775
4 200
4159666
3 800
4159772
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.