Sängbord i teak

559348

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, fanerade i teak, draghandtag i mässing, låda i sargen samt tidningshylla, märkta SMF (Svenska Möbel Fabriken), höjd 55, 45x30 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sängbord i teak

Budhistorik (22 bud)
4160033
4160028
1 900
4160017
1 800
4160027
1 800
4160017
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.