Trädgårdsurnor 3 st

559346

TRÄDGÅRDSURNOR, 3 st, samtida, blåglaserade, höjder ca 21-36, diameter 28-50 cm

Bruksslitage, lagning samt spricka

Diverse, Trädgård, Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Trädgårdsurnor 3 st

Budhistorik (6 bud)
4166457
750
4166374
700
4166374
550
4157624
500
4166373
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.