Piedestaler Kina 1900-tal

559342

PIEDESTALER, Kina, 1900-tal, svartlackade, höjd ca 52, 35x35 cm

Mindre slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Piedestaler Kina 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

4161244
4163773
4161244
4157134

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.