Skåp Kina 1900-tal

559341

SKÅP, kina, 1900-tal, svartlackad med dekor av träd, fiskare m m, front med 2 luckor, bakomvarande inredning samt 3 lådor, höjd ca 122, 107x45 cm

Mindre slitage, märken

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skåp Kina 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

4166531
4166528
4166114

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.