Tom Dixon ''Void Pendant Copper'' taklampa

559337

TOM DIXON, "Void Pendant Copper", taklampa, samtida, Tom Dixon, England, höjd ca 16 cm, diameter ca 30 cm

Smärre slitage, mindre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 2

Budhistorik (4 bud)

4158919
450
4156188
4156188
4152799

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.