Tom Dixon ''Void Pendant Copper'' taklampor

559336

TOM DIXON, "Void Mini Pendant Copper", taklampor, 2 st, samtida, Tom Dixon, England, höjd ca 12 cm, diameter ca 15 cm

Fodralen till sladden är något slitna, smärre slitage och repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Budhistorik (13 bud)
4150362
4157674
4150362
4156195
750
4150362
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.