Tom Dixon ''Void Pendant Copper'' taklampa

559335

TOM DIXON, "Void Pendant Copper", taklampa, samtida, Tom Dixon, England, höjd ca 16 cm, diameter ca 30 cm

Smärre slitage och mindre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 2

Budhistorik (8 bud)
4159962
650
4159927
600
4158920
550
4159925
500
4158920
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.