Fiskbassäng KIna 1900-tal

559325

FISKBASSÄNG, porslin, Kina, 1900-talets slut, polykrom dekor, diameter ca 36, höjd 30 cm, träsockel medföljer

Bruksslitage

Orientaliskt, Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fiskbassäng KIna 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
4166175
700
4165957
650
4166173
600
4165957
550
4160265
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.