Bockbord 1800-tal

559315

BOCKBORD, 1800-tal, furu med 1 låda i sarg, delvis målat höjd ca 74.5, 125x77.5 cm

Slitage, färgbortfall, fläckar, märken, repor, lådan med sprickor

Möbler, Matbord

Rum 7

Bockbord 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4160081
4160080
4160079
500
4160077
4159866

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.