Broscher silver 1950-tal

559306

MICHELSEN, broscher, 2 st, silver, varav en stämplad Gertrud Engel, Stockholm 1953, i form av två löv resp. ett stiliserat löv med droppformad planslipad heliotrop, Stockholm 1956, BROSCHER, 3 st, silver, varav en stämplad Lennart Haglund, Stockholm 1957, dekor med oregelbunden aventurin

Guld/Smycken

Broscher silver 1950-tal

Budhistorik (12 bud)
4168370
900
4168368
850
4168365
4168363
750
4168360
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.