Collier armband brosch med granater

559305

COLLIER, BROSCH, stjärnformad, ARMBAND, förgyllt silver, 1900-talets andra hälft, fasettslipade böhmiska granater, armband med ej öppningsbar säkerhetskedja, längd collier 43 cm

Guld/Smycken

Budhistorik (8 bud)
4167667
4167660
4167660
1 900
4167658
1 800
4166527
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.