Brosch hängen fickspegel portmonnä

559304

BROSCH, sterlingsilver, slipat kulformat tigeröga, räfflad dekor, Salovaara, Finland 1970-tal, årsstämpel saknas, svensk importstämpel, HÄNGEN, 4 st, bl a med agat och planslipat tigeröga, ett stämplat Victor Jansson Guldvaru AB, Lindesberg 1970, BROSCHER, 2 st, en med planslipade bandagater, PORTMONNÄ, silver, FICKSPEGEL, med hölje av planslipad agat

Guld/Smycken

Budhistorik (9 bud)
4168151
1 400
4164684
1 300
4168148
1 300
4164684
4164217

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.